Kniha hostí

Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby a váš komfort pri orientácii sa na stránke a vybavovaní rezervácie.

Váš názor je pre nás dôležitý  a  preto si každý vážime a sme zaň vďačný.

 

 
 
 
 
 
 
  • Polia označené * sú povinné
  • Emailová adresa nebude zverejnená
  • Záznam bude viditeľný v knihe hostí až po prehliadnutí správcom


Študenti OA DMJ Čadca napísal(a) dňa 20. júna 2017 o 22:02 hod.:
Veľmi pekné ubytovanie za veľmi dobrú cenu, čo ocenili naši študenti. Kúpeľňa a WC v každej izbe, gril a altánok v areáli, zariadená kuchynka - ideálne miesto na školský výlet. Dostupnosť spojov, ihrisko v blízkosti, ústretový prístup a ochota majiteľa ubytovať nás aj skôr. Na Liptove sme prežili krásny výlet a je to aj vďaka ubytovaniu, ktoré ste nám poskytli.
Ivona Baďová napísal(a) dňa 15. júna 2017 o 11:27 hod.:
Príjemné ubytovacie zariadenie za výbornú cenu. Oceňujeme kúpeľňu a WC na každej izbe, dostupnosť služieb v obci, blízkosť autobusových zastávok, ochotu ubytovať školský kolektív aj na jednu noc ( čo v iných zariadeniach v regióne nebolo možné). Deviataci by si radi znova zopakovali výlet vo Vašom zariadení. Ďakujeme za príjemnú a ústretovú komunikáciu zo strany pána majiteľa.
orolin napísal(a) dňa 13. júna 2017 o 15:32 hod.:
ďakujeme za super ubytovanie, ba aj dobre pivo dole v restike čapujú. Aj nabudúce
Lucia napísal(a) dňa 11. októbra 2016 o 10:41 hod.:
V priváte sme mali školenie pre väčšiu skupinu ľudí. Veľmi vyhovujúce priestory, príjemné izby, možnosť byť aj vonku v altánku, pekné prostredie Liptova, veľmi dobrá dostupnosť spojov. Oceňujeme aj ústretový a srdečný prístup majiteľa. Môžeme iba odporúčať :).
Zita napísal(a) dňa 10. októbra 2016 o 6:35 hod.:
Po roku sme sa opäť vrátili do tohto ubytovacieho zariadenia pretože tak, ako pred rokom aj teraz sme boli celá, veľmi početná partia nadmieru spokojní. Zariadenie je útulne zariadené, je tu čisto, krb v spoločenskej miestnosti pridáva na príjemnej atmosfére, altánok na dvore s možnosťou varenia guľášu (ani kotlík sme si nemuseli doniesť) a veľmi dobrá cena. Majitelia sú ústretoví a milí. Veľmi odporúčam 🙂