Izba 2 lôžková - 3 ks

Dvojlôžková izba má dve samostatné lôžka, ktoré môžu byť spojené, alebo každé samostatne. Je tam stolík, dve stoličky, skriňa s vešiakmi a dva nočné stolíky. K izbe patrí samostatná kúpeľňa s umývadlom, sprchou a wc. Na jednu dvojlôžkovú izbu ( č.12), je možné priložiť prístelok.

Objednať Pozrieť obsadenosť

Izba 3 lôžková - 1 ks

Trojlôžková izba má tri samostatné lôžka, ktoré môžu byť samostatne, alebo dva lôžka a jedno samostatne. Je tam stolík, 3 stoličky, skriňa s vešiakmi a dva nočné stolíky. K Izbe patrí samostatná kúpeľňa s umývadlom, sprchou a wc.

Objednať Pozrieť obsadenosť

Izba 4 lôžková - 6 ks

Štvorlôžková izba má dva samostatné lôžka, ktoré môžu byť samostatne, alebo spojené a jednú prechodovú posteľ. Je tam stolík, štyri stoličky, skriňa s vešiakmi a dva nočné stolíky. K izbe patrí samostatná kúpeľňa s umývadlom, sprchou a wc.

Objednať Pozrieť obsadenosť

Izba 5 lôžková - 1 ks

Päťlôžková izba má tri samostatné lôžka, ktoré môžu byť samostatne, alebo dva lôžka spojené a jedno samostatne a jednu poschodovú posteľ. Je tam velký okrúhly stôl, päť stoličiek, dve skrine s vešiakmi a dva nočné stolíky. K izbe patrí samostatná kúpeľňa s umývadlom, sprchou a wc.

Objednať Pozrieť obsadenosť

Kúpelňa

Každá izba má samostatnú kúpeľňu, v ktorej je sprcha, umývadlo a wc. V zime je vykurovaná rebríkovým radiatorom aj podlahovým kúrením.